Ogłoszenia na III. Niedzielę zwykłą

III. Niedziela zwykła, Rok I, A

22. styczeń A.D. 2017

  1. W najbliższym tygodniu liturgicznym obchodzimy:
  • wtorek - Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.
  • środa - Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.
  • czwartek -  Wspomnienie Świętych Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
  • piątek - Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, biskupa.
  • sobota - Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
  1. Zapraszam na uroczystą msze św., w II. rocznicę powołania naszej parafii oraz moją II. rocznicę przyjęcia prezbiteratu 29. stycznia o g. 14:00. Msze św. będzie koncelebrował ze mną rektor Wyższego Seminarium Duchownego Katolickiego Kościoła Narodowego ks. Andrzej Lipiński, który wygłosi dla nas homilie. Dziś  ostatni dzień nowenny do NMP Częstochowskiej, która nas przygotuje na zbliżającą się rocznicę ustanowienia NMP Częstochowskiej patronką naszej parafii.
  2. 29. Stycznia po mszy św. będzie możliwość spotkania się z Prawnikiem z Polski. Jeżeli ktoś z Was ma jakiejś niezamknięte sprawy prawne lub administracyjne w Polsce i chciałby skorzystać z pomocy prawnej to serdecznie zapraszamy.
  1. Idźcie, by swym życiem i modlitwą przybliżać zjednoczenie chrześcijan. Ofiara spełniona.

ks. Proboszcz

Maksymilian Maria MacAulay

Comments are closed.