Ogłoszenia na Niedzielę Najświętszej Trójcy

Niedziela Najświętszej Trójcy

11. czerwca A.D. 2017

  1. W tym tygodniu liturgicznym obchodzimy:
  • we wtorek- Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
  • w środę - Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  • w sobotę - Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika.
  • w niedzielę - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
  1. We wtorek przylatuje do nas z Polski ks. Kazimir Ryshkevich, Ojciec Duchowny Wyższego Seminarium Duchownego naszego Kościoła. Ksiądz Kazimierz będzie przewodniczył uroczystej eucharystii w Boże Ciało.
  2. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane w dni powszednie po mszy św. o g. 10:00 w kaplicy na plebanii.
  3. Łączymy się dziś duchowo z Parafią pw. Najświętszej Trójcy w Warszawie, gdzie ks. proboszcz Andrzej Lipiński obchodzi ze swoimi wiernymi Odpust Parafialny. Powierzamy księdza proboszcza i wiernych modlitwie z prośbą o wszelkie potrzebne dla nich łaski.
  4. W związku z ostatnimi zapytaniami odnośnie przyszłości Parafii oraz opublikowanej treści na temat naszej parafii przez Rektora Polskiej Misji Katolickiej, w dniu jutrzejszym odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej na plebanii o g. 19:00.
  5. Idziemy obdarzeni błogosławieństwem Ojca i Syna i Ducha Świętego, by zawsze i wszędzie dawać wyraz swej wiary i mieć łączność z Bogiem, który nas stworzył, zbawił i uświęca w drodze do pełni życia i szczęścia.

ks. Proboszcz

Maksymilian Maria MacAulay

NOWE MIEJSCE PARAFII NA MAPIE

Comments are closed.