Ogłoszenia na II. Niedzielę Wielkiego Postu

17. marca 2019 roku

 1. W tym tygodniu liturgicznym obchodzimy

we wtorek- Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się 7. kwietnia. Możliwość przyjęcia Sakramentu pokuty od g.: 13:15 do 13:45, Nabożeństwo Gorzkich żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o g.: 13:45. Uroczysta msza święta z nauką rekolekcyjną o g.: 14:00. Specjalnie dla naszej parafii naukę rekolekcyjną wygłosi ojciec Mariusz.

3. W okresie Wielkiego Postu zapraszam wszystkich na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 18:30Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 13:45 (za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny).

4. Niech błogosławieństwo Boże, które teraz przyjmiemy, otworzy nas na działanie Boga w naszym życiu. Dostrzeżmy Boga w naszej pokutnej codzienności i powierzajmy Panu to, co nas trapi i niepokoi, ale też i to, co nas raduje.

Comments are closed.