Ogłoszenia na IV. Niedzielę Wielkiego Postu “Laetare”

1. W tym tygodniu liturgicznym obchodzimy:

  • pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.

2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się 7. kwietnia. Możliwość przyjęcia Sakramentu pokuty od g.: 13:15 do 13:45, Nabożeństwo Gorzkich żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o g.: 13:45. Uroczysta msza święta z nauką rekolekcyjną o g.: 14:00. Specjalnie dla naszej parafii naukę rekolekcyjną wygłosi ojciec Mariusz.

3. Po mszy świętej rekolekcyjnej spotkanie przy wspólnej kawie i cieście.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam wszystkich na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – w piątki o godz. 18:30Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 13:45 (za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny).

5. Wybrani przez Boga, my marnotrawni synowie, którzy zwracamy się  do Ojca czekającego na nas w sakramentach świętych. Idźmy do naszych domów umocnieni Bożym błogosławieństwem, abyśmy mówili, żyli i przebaczali tak jak sam Bóg.

Comments are closed.